Zeer oude ansichtkaarten

ansichtkaarten met spreuken
  • Huidig Bod:

    €4.00

  •

  • Doe een Aanbod ( geen komma):

  •

Veiling ID:
#391
Reservering:
Het gereserveerde bedrag is niet bereikt.
Provincie:
Gepost op:
18th of mei 2017 at 2:11 PM
Overgebleven Tijd:

1031637

Volg Lijst:
Item Specifics
Bij verkoop steun ik een club Ja
1 euro krijgt PVCVGTeam
Beschrijving

Mooie ansichtkaarten ongelopen.
Prachtige tafereeltjes uit een langvervolgen tijd. Elke kaart symboliseert een spreuk.
De kaarten zijn in uitstekend conditie.
Echt iets voor de verzamelaar.
Natuurlijk volgt er een sponsoring bij een succesvolle verkoop.
Uitgeverij J. Vlieger Amsterdam
Dit zijn 4 kaarten uit een serie van 32

Uitgebrachte Biedingen
Tot nu toe nog geen geplaatste biedingen.
Foto Gallery
Kaart
Reacties

Reacties zijn niet(meer) mogelijk