Iphone 7 128GB Jet Black in prachtige staat

Veiling ID:
#1660
Provincie:
Gepost op:
24th of februari 2019 at 9:14 AM
Volg Lijst:
Item Specifics
Bij verkoop steun ik een club Ja
1 euro krijgt G-voetbal site
Beschrijving

Iphone 7 Jet Black 128GB in uitstekende staat

Dit is niet de eerste die ik verkoop. De meeste verkoop ik al voordat ik ze kan adverteren.

Deze Iphone 7 is echt super. Weinig tit geen krassen. Ik bedoel dan de achterkant. Vaak is de achterkant van een Jet Black één grote krassentekening. Google het  maar dan kunt u dat lezen. Wilt u deze Iphone in een goede staat houden dan is een goede hoes onontbeerlijk. Ik heb de Jet Black gezien die ondanks een hoesje een beschadigde achterkant hadden.  Een Jet Black in een goede staat is lastig te vinden.

Maar goed deze is dus in een geweldige staat. Een batterijconditie van 86% is meer dan voldoende.

Wat nog mooier is:

Niet Goed Geld Terug

U kunt de Iphone binnen 24 uur na aankoop in dezelfde staat weer inleveren. U krijgt dan uw geld terug.

Ik vind dat niet meer dan logisch, het gaat vaak om een groot bedrag en een impulsaankoop dient vermeden te worden.

Hoe kan ik een bod doen?

Simpel, u mailt uw bod naar:

retsiem@hotmail.com

U hoeft dus niet in te loggen.

Op uw mail krijgt u altijd een antwoord.

(Visited 9 times, 1 visits today)
Foto Gallery
Kaart