VERKOCHT Iphone 6s 64 GB Space Grey in prima staat

Veiling ID:
#1256
Reservering:
Het gereserveerde bedrag is niet bereikt.
Provincie:
Gepost op:
17th of mei 2018 at 7:58 PM
Volg Lijst:
Item Specifics
Bij verkoop steun ik een club Ja
1 euro krijgt G-voetbal site
Beschrijving

Weer een Iphone 6s Space Gray 64GB. Zoals altj weer een hele goede. Eentje die je kan vertrouwen net als zijn verkoper.
Niet voor niets durf ik het aan te bieden. Wat?
NIET GOED GELD TERUG
Binnen 24 uur weer in goede staat inleveren? GEwoon uw geld terug.
Alleen Retsiem doet dat en hij heeft er best succes mee.
Retsiem zijn hobby, geen belachelijke prijzen maar een goede prijs. Weinig tot geen winst, geeft niet zolang het maar geen verlies is.
Alle Iphones worden echt getest en waar nodig gerepareerd. Deze Iphone heeft een kast zonder beschadigingen en u krijgt er natuurlijk de orginele doos bij met lader en kabeltje.
Koopjekopen daar Koop je Koopjes.

(Visited 29 times, 1 visits today)
Uitgebrachte Biedingen
Tot nu toe nog geen geplaatste biedingen.
Foto Gallery
Kaart