VERKOCHT Iphone 6s 64GB Rosé Gold echt een koopje

Veiling ID:
#1491
Provincie:
Gepost op:
23rd of augustus 2018 at 9:41 AM
Volg Lijst:
Item Specifics
Bij verkoop steun ik een club Ja
1 euro krijgt G-voetbal site
Beschrijving

Iphone 6s Rosé Gold 64GB

Prima toestel. Alle functies werken en de batterijconditie is 85%. Een toestel die er prima uit ziet met wat lichte gebruikssporen.

Het scherm is krasvrij en er zit een originele doos bij, Natuurlijk wordt die geleverd met een oplader en oplaadkabel.

Niet Goed Geld Terug

Geen onzin uitspraak maar werkelijk waar. Levert u het toestel binnen 24 uur na aankoop in dezelfde staat weer in dan krijgt u gewoon uw geld terug.

Ik kijk zelf vaak op het internet, maar een dergelijk aanbod zie ik nergen behalve bij toestellen boven de 300 euro.

“Ik noem mezelf geen handelaar maar meer een recycler. Eigenlijk is er geen sprake van winst gezien de tijdsinvestering en materiaalkosten. Elk toestel moet mij uit de kosten halen en dan ben ik al dik tevreden. Meer een hobby dan een verdienmodel.” Rets

(Visited 14 times, 1 visits today)
Foto Gallery
Kaart