VERKOCHT Iphone 6s 64GB Rose Gold onbeschadigd en nieuwe batterij

Veiling ID:
#1297
Provincie:
Gepost op:
12th of juni 2018 at 4:53 PM
Volg Lijst:
Item Specifics
Bij verkoop steun ik een club Ja
1 euro krijgt G-voetbal site
Beschrijving

Een prachtige Iphone met een nieuwe batterij. De batterijcapciteit is dan ook 100%.  Geen beschadiging te vinden. Alle functies werken.

Leuk als cadeau voor uw dochter die haar examen positief heeft afgerond of gewoon voor uw zelf.

Ook voor deze Iphone geldt ” Niet Goed Geld Terug”. Ik ben de enige verkoper die dit aandurft. U kunt het toestel binnen 24 uur na aankoop weer in dezelfde staatinleveren. U krijgt dan uw geld terug.

Deze site werkt niet met online biedingen. U kunt gewon uw belangstelling dan wel uw bod bekend maken via retsiem@hotmail.com

Vermeld dan altijd om welk artikel het gaat en het Veiling ID.

(Visited 36 times, 1 visits today)
Foto Gallery
Kaart