Koopje kopen op Koopjekopen > Prachtige Fender semi-akoestiche gitaar

Prachtige Fender semi-akoestiche gitaar

Fender semi-akoestisch
  • Huidig Bod:

    €371.00

  •

Veiling ID:
#300
Reservering:
Het gereserveerde bedrag is niet bereikt.
Provincie:
Gepost op:
8th of mei 2017 at 9:33 PM
Overgebleven Tijd:

2502970

Volg Lijst:
Item Specifics
Bij verkoop steun ik een club Ja
1 euro krijgt PVCVGTeam
Beschrijving

Deze prachtige gitaar speelt heerlijk. Ik ben geen virtuoos maar het is echt heerlijk spelen op dit instrument.
Een hele aparte Fender. Er zijn er maar weinig van gemaakt dus u koopt echt een heel apart instrument.
De gitaar is in goede conditie en heeft geen beschadigingen.

(Visited 36 times, 1 visits today)
Uitgebrachte Biedingen
GebruikersnaamBodbedragDatum Gemaakt
€371.0012-mei-2017 08:05:27
Foto Gallery
Kaart